Apple iPad Air 10.5" 2019 / iPad Air 3 2019 yhteensopiva akku 8100mAh
calcActive())">
Apple iPad Air 10.5" 2019 / iPad Air 3 2019 yhteensopiva akku 8100mAh
In stock
- SKU
- CS-IPA215SL
39,95 €
Apple tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A2123
A2152
A2154
iPad Air 10.5" 2019
iPad Air 3
iPad Air 3 2019
A2152
A2154
iPad Air 10.5" 2019
iPad Air 3
iPad Air 3 2019
Korvattavat Apple tablettien alkuperäisakut
616-00540
A2134
A2134
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-IPA215SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162636 |
| Korvaa | A2134 / 616-00540 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8100mAh / 30.78Wh |
| Mitat | 180.80 x 161.70 x 2.90mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |