Apple älykellojen MWWP2LLA / Watch Series 5 40mm yhteensopiva akku 240mAh
calcActive())">
Apple älykellojen MWWP2LLA / Watch Series 5 40mm yhteensopiva akku 240mAh
In stock
- SKU
- CS-IPW540SH
24,95 €
Apple älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MWWP2LLA
Watch Series 5 40mm
Watch Series 5 40mm
Korvattavat Apple älykellojen alkuperäisakut
A2277
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-IPW540SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154112 |
| Korvaa | A2277 |
| Kapasiteetti (mAh) | 240mAh / 0.92Wh |
| Mitat | 24.84 x 18.90 x 4.40mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |