Apple älykellojen MWVF2LL/A / MWW12LLA yhteensopiva akku 290mAh
calcActive())">
Apple älykellojen MWVF2LL/A / MWW12LLA yhteensopiva akku 290mAh
In stock
- SKU
- CS-IPW544SH
24,95 €
Apple älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MWVF2LL/A
MWW12LLA
Watch Series 5 44mm
MWW12LLA
Watch Series 5 44mm
Korvattavat Apple älykellojen alkuperäisakut
A2181
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-IPW544SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156420 |
| Korvaa | A2181 |
| Kapasiteetti (mAh) | 290mAh / 1.11Wh |
| Mitat | 27.10 x 20.50 x 4.60mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |