Apollo laitteen kaukosäädin 26.517 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Apollo laitteen kaukosäädin 26.517 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-ALP517BX
39,95 €
Apollo laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
26.517
Korvattavat Apollo laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
26.517
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apollo laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-ALP517BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127710 |
| Korvaa | 26.517 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 12Wh |
| Mitat | 73.80 x 52.95 x 46.35mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |