AOLI lääketieteellisen laitteen ECG-8901 / ECG-8903 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
AOLI lääketieteellisen laitteen ECG-8901 / ECG-8903 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-ACG890MD
37,95 €
AOLI lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ECG-8901
ECG-8903
ECG-8903A
ECG-8903
ECG-8903A
Korvattavat AOLI lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
JW-Y3S-5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AOLI lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-ACG890MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154686 |
| Korvaa | JW-Y3S-5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 68.22 x 36.35 x 34.35mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |