Anritsu Nettest CMA-5000 akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
Anritsu:
Nettest CMA-5000Nettest CMA-5000A
TSI:
8530EP8533
8533EP
8534)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
Anritsu:
512HCBATTLI202S-NT-4600
LI202S-NT-46A
TSI:
LI202SX-6600)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AMT500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141693 |
| Korvaa | 512HCBATT / LI202S-NT-4600 / LI202S-NT-46A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 74.88Wh |
| Mitat | 148.32 x 88.35 x 19.56mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |