Anritsu 909814B, 909814C, 909815B akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Anritsu mittalaitteiden kanssa:
909814B
909814C
909815B
909815C
MT9090
MT9090A
MU909814B
MU909814C
MU909815B
MU909815C
909814C
909815B
909815C
MT9090
MT9090A
MU909814B
MU909814C
MU909815B
MU909815C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Anritsu mittalaitteiden alkuperäisakut:
G0202A
PT01426
PT01496
PT01426
PT01496
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ATM909SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107385 |
| Korvaa | PT01426 / G0202A / PT01496 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 12Wh |
| Mitat | 57.71 x 52.24 x 14.82 mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |