Anritsu 9081D, LMR Master, MS2711A akku 2100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Anritsu:
9081DLMR Master
MS2711A
MS2711B
MS2711D
MT8212B
MT9081
MT9081D
MT9083
MT9083A
MT9083A8
MT9083B
MT9083C
OTDR S113B
S113B
S113C
S114B
S114C
S251B
S251C
S311D
S312D
S325D
S331B
S331C
S331D
S332A
S332B
S332C
S332D
S412D
S810C
S810D
S820B
S820C
Bard Medsystem:
Site Rite 5Site Rite 6)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Anritsu:
633-27Bard Medsystem:
OM0045)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AMS113MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096429 |
| Korvaa | 633-27 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 22.68Wh |
| Mitat | 145.00 x 52.00 x 19.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |