Angelcare itkuhälyttimen AC310 / AC315 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Angelcare itkuhälyttimen AC310 / AC315 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-ACR510MB
21,95 €
Angelcare itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AC310
AC315
AC417
AC510
AC517
AC315
AC417
AC510
AC517
Korvattavat Angelcare itkuhälyttimen alkuperäisakut
1ICP5/54/57
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Angelcare itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-ACR510MB |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174073 |
| Korvaa | 1ICP5/54/57 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 60.00 x 57.00 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |