Angelcare itkuhälyttimen AC1300 / AC1300-D yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Angelcare itkuhälyttimen AC1300 / AC1300-D yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-ACR130MB
15,95 €
Angelcare itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AC1300
AC1300-D
AC1320 Monitor
AC1300-D
AC1320 Monitor
Korvattavat Angelcare itkuhälyttimen alkuperäisakut
1ICP5/46/45
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Angelcare itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-ACR130MB |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194804 |
| Korvaa | 1ICP5/46/45 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 47.00 x 44.60 x 3.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |