Angel Eye kameroiden 550H yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Angel Eye kameroiden 550H yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-SPR300SL
13,95 €
Angel Eye kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
550H
Korvattavat Angel Eye kameroiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Angel Eye kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-SPR300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064510 |
| Korvaa | US804533A1T4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.10 x 38.40 x 8.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |