Anbernic pelikonsolin RG556 yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
Anbernic pelikonsolin RG556 yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-ABR556SL
20,95 €
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RG556
Korvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakut
FL806475
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ABR556SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208129 |
| Korvaa | FL806475 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 20.52Wh |
| Mitat | 71.50 x 61.50 x 7.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |