Anbernic pelikonsolin RG40XX / RG40XXH yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Anbernic pelikonsolin RG40XX / RG40XXH yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-ABR400SL
18,95 €
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RG40XX
RG40XXH
RG40XXH
Korvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakut
FL755060
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ABR400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207726 |
| Korvaa | FL755060 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 60.60 x 50.00 x 7.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |