Anbernic pelikonsolin RG Cube Video / RG Cube Retro yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Anbernic pelikonsolin RG Cube Video / RG Cube Retro yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-ABR100SL
22,95 €
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RG Cube Video
RG Cube Retro
RG Cube
RG Cube Retro
RG Cube
Korvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakut
AHB104180
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ABR100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210238 |
| Korvaa | AHB104180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 17.76Wh |
| Mitat | 81.50 x 39.60 x 10.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |