Anbernic pelikonsolin RG 350M / RG 353M yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Anbernic pelikonsolin RG 350M / RG 353M yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-ABR350SL
18,95 €
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RG 350M
RG 353M
RG 350M Retro
RG 353M
RG 350M Retro
Korvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakut
AHB5250756
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-ABR350SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208105 |
| Korvaa | AHB5250756 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 70.50 x 49.60 x 5.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |