AMX MVP Touch Panels, MVP-8400, MVP-8400 Modero ViewPoint Touc akku 3600mAh
calcActive())">
AMX MVP Touch Panels, MVP-8400, MVP-8400 Modero ViewPoint Touc akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-AMX840SL
65,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AMX mittalaitteiden kanssa:
MVP Touch Panels
MVP-8400
MVP-8400 Modero ViewPoint Touc
MVP-8400i
MVP-8400
MVP-8400 Modero ViewPoint Touc
MVP-8400i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AMX mittalaitteiden alkuperäisakut:
FG5965-20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AMX840SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126874 |
| Korvaa | FG5965-20 / MVP-BP |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 26.64Wh |
| Mitat | 217.22 x 40.45 x 12.25mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |