Ampall SP-8800 Syringe Pump akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ampall lääketieteellisten laitteiden kanssa:
SP-8800 Syringe Pump
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ampall lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
E-1419
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ASP880MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145011 |
| Korvaa | E-1419 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 57.92 x 51.00 x 29.20mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |