American DJ studiolaitteen WiFLY Par QA5 yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
American DJ studiolaitteen WiFLY Par QA5 yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-AUW225SL
74,95 €
American DJ studiolaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WiFLY Par QA5
Korvattavat American DJ studiolaitteen alkuperäisakut
Z-WIB225
060225
060225
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu American DJ studiolaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-AUW225SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 22,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179078 |
| Korvaa | Z-WIB225 / 060225 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 173.16Wh |
| Mitat | 113.60 x 67.30 x 55.80mm |
| Jännite | 22,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |