American DJ studiolaitteen Mega Go PAR64 RGBA / Jelly Go PAR64 RGBA yhteensopiva akku 10200mAh
calcActive())">
American DJ studiolaitteen Mega Go PAR64 RGBA / Jelly Go PAR64 RGBA yhteensopiva akku 10200mAh
In stock
- SKU
- CS-AMB236XL
73,95 €
American DJ studiolaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mega Go PAR64 RGBA
Jelly Go PAR64 RGBA
Jelly Go PAR64 RGBA
Korvattavat American DJ studiolaitteen alkuperäisakut
Z-MEB236
9900005385
9900005385
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu American DJ studiolaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-AMB236XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176183 |
| Korvaa | Z-MEB236 / 9900005385 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10200mAh / 113.22Wh |
| Mitat | 167.00 x 69.00 x 20.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |