American DJ studiolaitteen Mega Go Bar 50 RGBA yhteensopiva akku 7900mAh
calcActive())">
American DJ studiolaitteen Mega Go Bar 50 RGBA yhteensopiva akku 7900mAh
In stock
- SKU
- CS-ADM437SL
65,95 €
American DJ studiolaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mega Go Bar 50 RGBA
Korvattavat American DJ studiolaitteen alkuperäisakut
Z-MEB437
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu American DJ studiolaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-ADM437SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176213 |
| Korvaa | Z-MEB437 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 87.69Wh |
| Mitat | 199.00 x 35.00 x 35.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |