American Diagnostic 9002-5 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien American Diagnostic lääketieteellisten laitteiden kanssa:
9002-5
ADC E-Sphyg 2
ADC E-Sphyg 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat American Diagnostic lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
GP170AAH4BMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AEP900MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149200 |
| Korvaa | GP170AAH4BMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 56.45 x 50.90 x 14.40mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |