AMC 3945/3945-B, 8333, 8335 akku 3600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AMC mittalaitteiden kanssa:
3945/3945-B
8333
8335
8336
8435
CA6116
CA6550
CA6555
OX Oscilloscopes
8333
8335
8336
8435
CA6116
CA6550
CA6555
OX Oscilloscopes
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AMC mittalaitteiden alkuperäisakut:
2140.19
689139B00
694233
689139B00
694233
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AMC833SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130468 |
| Korvaa | 2140.19 / 689139B00 / 694233 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 34.56Wh |
| Mitat | 134.62 x 67.42 x 17.60mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |