Ambrogio ruohonleikkurin L200 Basic / L200 Carbone yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
Ambrogio ruohonleikkurin L200 Basic / L200 Carbone yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-WRN100VX
155,95 €
Ambrogio ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
L200 Basic
L200 Carbone
L200 Deluxe
L200 Deluxe 1B
L200 Deluxe 2B
L200 elite retr
L200 Evolution
L200R
retrO
L200 Carbone
L200 Deluxe
L200 Deluxe 1B
L200 Deluxe 2B
L200 elite retr
L200 Evolution
L200R
retrO
Korvattavat Ambrogio ruohonleikkurin alkuperäisakut
110Z03700A
Typ B
Typ B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ambrogio ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-WRN100VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,9 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177821 |
| Korvaa | 110Z03700A / Typ B |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 202.02Wh |
| Mitat | 100.00 x 81.50 x 92.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |