Amazon tablettien Kindle Fire HD 8 / PR53DC yhteensopiva akku 4650mAh
calcActive())">
Amazon tablettien Kindle Fire HD 8 / PR53DC yhteensopiva akku 4650mAh
In stock
- SKU
- CS-ABD800SL
33,95 €
Amazon tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Kindle Fire HD 8
PR53DC
PR53DC
Korvattavat Amazon tablettien alkuperäisakut
26S1018
58-000161
MC-28A8B8
58-000161
MC-28A8B8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazon tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-ABD800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141594 |
| Korvaa | 26S1018 / 58-000161 / MC-28A8B8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 17.67Wh |
| Mitat | 120.16 x 106.70 x 2.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |