Amazon Kindle Fire HD 7", SQ46CW Tabletin Akku
calcActive())">
Amazon Kindle Fire HD 7", SQ46CW Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-ABD460SL
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon tablettien kanssa:
Kindle Fire HD 7"
SQ46CW
SQ46CW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon tablettien alkuperäisakut:
58-000084
MC-347993
MC-347993
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ABD460SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108610 |
| Mitat | 93.00 x 78.00 x 3.50mm |
| Korvaa | MC-347993 / 58-000084 / ST08A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 12.95Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |