Amazon D01100, Kindle 4, Kindle 4G Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Amazon D01100, Kindle 4, Kindle 4G Ebook lukijan Akku
In stock
- SKU
- CS-ABD006SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
D01100
Kindle 4
Kindle 4G
Kindle 4
Kindle 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:
515-1058-01
M11090355152
MC-265360
M11090355152
MC-265360
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ABD006SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057888 |
| Mitat | 61.00 x 52.50 x 3.10mm |
| Korvaa | MC-265360 / 515-1058-01 / M11090355152 / S2011-001-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |