Amazon B00YYZCUGO, Fire HD 6, Fire Kids 7" Tabletin Akku
calcActive())">
Amazon B00YYZCUGO, Fire HD 6, Fire Kids 7" Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-ABT006SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon tablettien kanssa:
B00YYZCUGO
Fire HD 6
Fire Kids 7"
Fire HD 6
Fire Kids 7"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon tablettien alkuperäisakut:
26S1006
58-000092
58-000092
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ABT006SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093732 |
| Mitat | 82.54 x 82.85 x 3.65mm |
| Korvaa | 58-000092 / 26S1006 / 26S1006-S(1ICP4/84/82) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |