Amazfit älykellon GTR 2E / A2023 yhteensopiva akku 460mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon GTR 2E / A2023 yhteensopiva akku 460mAh
In stock
- SKU
- CS-AMR202SH
18,95 €
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GTR 2E
A2023
A2023
Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakut
PL542524GH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-AMR202SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188421 |
| Korvaa | PL542524GH |
| Kapasiteetti (mAh) | 460mAh / 1.77Wh |
| Mitat | 25.00 x 24.80 x 5.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |