Amazfit älykellon A1918 / A1808 yhteensopiva akku 380mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon A1918 / A1808 yhteensopiva akku 380mAh
In stock
- SKU
- CS-AMT180SH
17,95 €
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A1918
A1808
A1818
A1807 Nexus
GTR47
T-rex Verge Lite
A1811
A1801
Verge Lite
V010
A1808
A1818
A1807 Nexus
GTR47
T-rex Verge Lite
A1811
A1801
Verge Lite
V010
Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakut
PL502524G
PL512524G
PL502524V
PL512524G
PL502524V
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-AMT180SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209638 |
| Korvaa | PL502524G / PL512524G / PL502524V |
| Kapasiteetti (mAh) | 380mAh / 1.44Wh |
| Mitat | 24.00 x 24.20 x 5.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |