Amazfit älykellon A1805 yhteensopiva akku 190mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A1805
Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakut
PL472020V
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-AMT805SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188841 |
| Korvaa | PL472020V |
| Kapasiteetti (mAh) | 190mAh / 0.72Wh |
| Mitat | 20.40 x 19.90 x 4.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |