Altec Lansing kaiuttimien iMW678 / iMW678-BLK yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
Altec Lansing kaiuttimien iMW678 / iMW678-BLK yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-ALM678SL
25,95 €
Altec Lansing kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
iMW678
iMW678-BLK
iMW678-BLU
IMW789
IMW789-BLG
Lifejacket
LifeJacket XL
LifeJacket XL Rugged
Omni Jacket
iMW678-BLK
iMW678-BLU
IMW789
IMW789-BLG
Lifejacket
LifeJacket XL
LifeJacket XL Rugged
Omni Jacket
Korvattavat Altec Lansing kaiuttimien alkuperäisakut
INR18650-3S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Altec Lansing kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-ALM678SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154297 |
| Korvaa | INR18650-3S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 67.00 x 39.00 x 34.87mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |