ALPSAT tutkimuslaitteen Satfinder Spare Part SF03-BT yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
ALPSAT tutkimuslaitteen Satfinder Spare Part SF03-BT yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-ASF003SL
25,95 €
ALPSAT tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Satfinder Spare Part SF03-BT
Korvattavat ALPSAT tutkimuslaitteen alkuperäisakut
AS1005060
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ALPSAT tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-ASF003SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161356 |
| Korvaa | AS1005060 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 61.60 x 50.50 x 10.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |