Allen-Bradley PLC SLC-100 / SLC-150 yhteensopiva akku 1350mAh
calcActive())">
Allen-Bradley PLC SLC-100 / SLC-150 yhteensopiva akku 1350mAh
In stock
- SKU
- CS-SCL150SL
15,95 €
Allen-Bradley PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SLC-100
SLC-150
1745-LP101
1745-LP104
1745-LP151
1745-LP152
1745-LP154
1745-LP156
1745-LP157
SLC-150
1745-LP101
1745-LP104
1745-LP151
1745-LP152
1745-LP154
1745-LP156
1745-LP157
Korvattavat Allen-Bradley PLC alkuperäisakut
1745-B1
COMP-295
B9631T
COMP-295
B9631T
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Allen-Bradley PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SCL150SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180067 |
| Korvaa | 1745-B1 / COMP-295 / B9631T |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 4.05Wh |
| Mitat | 36.00 x 18.20 x 16.80mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |