Allen Bradley PLC MicroLogix 1100 yhteensopiva akku 850mAh
calcActive())">
Allen Bradley PLC MicroLogix 1100 yhteensopiva akku 850mAh
In stock
- SKU
- CS-ABM176SL
16,95 €
Allen Bradley PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MicroLogix 1100
Korvattavat Allen Bradley PLC alkuperäisakut
1763-BA
CR14250SE-AB
EBPLC-295
CR14250SE-AB
EBPLC-295
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Allen Bradley PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-ABM176SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215042 |
| Korvaa | 1763-BA / CR14250SE-AB / EBPLC-295 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 2.55Wh |
| Mitat | 25.00 x 16.50 x 14.50mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |