Alinco DJ-S17, DJ-S17E, DJ-S47E akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
Alinco DJ-S17, DJ-S17E, DJ-S47E akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-ALP68TW
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alinco radiopuhelimien kanssa:
DJ-S17
DJ-S17E
DJ-S47E
DJ-S17E
DJ-S47E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alinco radiopuhelimien alkuperäisakut:
EBP-68
EBP-68N
EBP-68N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ALP68TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139805 |
| Korvaa | EBP-68N / EBP-68 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 108.42 x 57.80 x 32.75mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |