Alinco DJ-10, DJ-100, DJ-289G akku 2000mAh / 14.80Wh
calcActive())">
Alinco DJ-10, DJ-100, DJ-289G akku 2000mAh / 14.80Wh
In stock
- SKU
- CS-ALP88TW
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alinco radiopuhelimien kanssa:
DJ-10
DJ-100
DJ-289G
DJ-500
DJ-A10
DJ-A11
DJ-A41
DJ-W100
DJ-W500
DJ-100
DJ-289G
DJ-500
DJ-A10
DJ-A11
DJ-A41
DJ-W100
DJ-W500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alinco radiopuhelimien alkuperäisakut:
EBP-88H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ALP88TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139782 |
| Korvaa | EBP-88H / EBP-88 / EBP-87 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 86.72 x 52.66 x 28.76mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |