Algol tutkimuslaitteen HF100 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Algol tutkimuslaitteen HF100 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-AGF100SL
50,95 €
Algol tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HF100
Korvattavat Algol tutkimuslaitteen alkuperäisakut
3MR1200AAH4P4A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Algol tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-AGF100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150701 |
| Korvaa | 3MR1200AAH4P4A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 50.68 x 42.34 x 14.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |