Alecto itkuhälyttimen DVM-64 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Alecto itkuhälyttimen DVM-64 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-AVM640MB
17,95 €
Alecto itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DVM-64
Korvattavat Alecto itkuhälyttimen alkuperäisakut
P002080
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alecto itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-AVM640MB |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176824 |
| Korvaa | P002080 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 51.12 x 33.67 x 3.62mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |