Alcatel tablettien One Touch T60 / OT-T60 yhteensopiva akku 2900mAh
calcActive())">
Alcatel tablettien One Touch T60 / OT-T60 yhteensopiva akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-ALT600SL
20,95 €
Alcatel tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
One Touch T60
OT-T60
OT-T60
Korvattavat Alcatel tablettien alkuperäisakut
CAB14G0005C1
CAB14G0008C1
CAB14G0008C1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-ALT600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159728 |
| Korvaa | CAB14G0008C1 / CAB14G0005C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 10.73Wh |
| Mitat | 97.68 x 63.46 x 5.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |