Alcatel OT-V860 akku 1100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
OT-V860
V860
V860
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAB6050000C1
CAB6050001C2
CAB6050001C2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTV860SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066279 |
| Korvaa | CAB6050001C2 / CAB6050000C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 64.65 x 43.92 x 3.94mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |