Alcatel OT-I650 akku 1050mAh/3.88Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
OT-I650
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAB3080010C1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTI650SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128043058 |
| Korvaa | CAB3080010C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.80 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |