Alcatel OT-606, OT-606 Sparq, OT-606A akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
OT-606
OT-606 Sparq
OT-606A
OT-606C
OT-606 Sparq
OT-606A
OT-606C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAB31C0000C1
OT-BY23
OT-BY23
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT606SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041474 |
| Korvaa | CAB31C0000C1 / OT-BY23 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 37.68 x 37.24 x 5.41mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |