Alcatel One Touch S Pop, One Touch S Pop Dual, OT-4030 akku 1500mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch S Pop, One Touch S Pop Dual, OT-4030 akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-OT403XL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch S Pop
One Touch S Pop Dual
OT-4030
OT4030D
OT-4030X
One Touch S Pop Dual
OT-4030
OT4030D
OT-4030X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAB60B0000C2
CAB60B0001C2
TLiB50B
CAB60B0001C2
TLiB50B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT403XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096801 |
| Korvaa | CAB60B0000C2 / CAB60B0001C2 / TLiB50B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 64.15 x 49.98 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |