Alcatel One Touch puhelimen akku 2800 mAh
calcActive())">
Alcatel yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin malleihin:
ALCATEL
BAAL6045Y
One Touch Idol 3 5.5
One Touch Pixi 3 5.5
One Touch Pixi 3 5.5 3G
OT-6045F
OT-6045K
OT-6045Y
TCL AM-H200
i806
One Touch Idol 3 5.5
One Touch Pixi 3 5.5
One Touch Pixi 3 5.5 3G
OT-6045F
OT-6045K
OT-6045Y
TCL AM-H200
i806
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat alkuperäisakut:
ALCATEL
TLP029A2-S
TLP029AJ
TCL TLP029A2-S
TLP029AJ
TLP029AJ
TCL TLP029A2-S
TLP029AJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-OTH200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112495 |
| Korvaa | TLP029AJ / TLP029A2-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 79.20 x 65.05 x 3.70 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |