Alcatel One Touch Pop Up, One Touch Pop Up LTE Dual SIM, OT-6044 akku 1900mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pop Up, One Touch Pop Up LTE Dual SIM, OT-6044 akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP604SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Pop Up
One Touch Pop Up LTE Dual SIM
OT-6044
OT-6044D
One Touch Pop Up LTE Dual SIM
OT-6044
OT-6044D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp020EC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP604SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138679 |
| Korvaa | TLp020EC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 71.50 x 52.32 x 3.52mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |