Alcatel One Touch Link Y580, One Touch Link Y800, One Touch Link Y800Z akku 1750mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Link Y580, One Touch Link Y800, One Touch Link Y800Z akku 1750mAh
In stock
- SKU
- CS-ATY800RC
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel reitittimien kanssa:
One Touch Link Y580
One Touch Link Y800
One Touch Link Y800Z
One Touch Y580
One Touch Y580D
One Touch Y800
One Touch Y800Z
One Touch Link Y800
One Touch Link Y800Z
One Touch Y580
One Touch Y580D
One Touch Y800
One Touch Y800Z
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel reitittimien alkuperäisakut:
CAB23V0000C1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-ATY800RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085355 |
| Korvaa | CAB23V0000C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 64.60 x 43.95 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |