Alcatel One Touch Idol 5S, One Touch Idol 5S LTE, OT-6060S akku 2500mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Idol 5S, One Touch Idol 5S LTE, OT-6060S akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-OTS606SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Idol 5S
One Touch Idol 5S LTE
OT-6060S
OT-6060X
One Touch Idol 5S LTE
OT-6060S
OT-6060X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp025K1
TLp025KJ
TLp025KJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTS606SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136415 |
| Korvaa | TLp025K1 / TLp025KJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.63Wh |
| Mitat | 72.90 x 63.58 x 3.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |