Alcatel One Touch Flash Plus, OT-7054, OT-7054T akku 3300mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Flash Plus, OT-7054, OT-7054T akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-TCP728SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Flash Plus
OT-7054
OT-7054T
OT-7054
OT-7054T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLiS600
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TCP728SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106708 |
| Korvaa | Li3834t43p6h886740 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.54Wh |
| Mitat | 87.34 x 65.42 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |