Alcatel One Touch Flash, OT-6042, OT-6042D akku 3200mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Flash, OT-6042, OT-6042D akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-TCS720XL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Flash
OT-6042
OT-6042D
OT-6042
OT-6042D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLiS600
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TCS720XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086505 |
| Korvaa | TLiS600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 87.80 x 66.06 x 3.66mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |