Alcatel One Touch Allure, One Touch Fierce 4, One Touch Idol 3 5.5 akku 2500mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Allure, One Touch Fierce 4, One Touch Idol 3 5.5 akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP505SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Allure
One Touch Fierce 4
One Touch Idol 3 5.5
One Touch Pop 4 Plus
One Touch Pop 4+
OT-50560
OT-5056D
OT-5056N
OT-5056O
OT5056W
OT-5056W
OT-6045Y
OT-6145K
One Touch Fierce 4
One Touch Idol 3 5.5
One Touch Pop 4 Plus
One Touch Pop 4+
OT-50560
OT-5056D
OT-5056N
OT-5056O
OT5056W
OT-5056W
OT-6045Y
OT-6145K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLP025C1
TLP025C2
TLP025C2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121107 |
| Korvaa | TLP025C1 / TLP025C2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 91.70 x 42.50 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |